UAH
Коллаген спорт с глюкозамином, хондроитином и мсм, стики 5г №14 - Фелицата Украина, ООО Буча (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 25
+38 (067) 503-88-17
Фелицата Украина, ООО
Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14
 • Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14
 • Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14
 • Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14
 • Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14

Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
240 грн
Опт:
 • 180.24 грн/шт  - от 18 шт
Страна производитель:Украина
Оплата:
 • Безналичный,
 • Наличный,
 • Наложенный платеж
 • Детально
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Транспортная компания
 • Детально
Описание

Колаген морський рибний СПОРТ з хондроітином, глюкозаміном та МСМ 5000 мг №14

Склад: колаген морський риб'ячий не менше 4400 мг, хондроітина сульфату 200 мг, глюкозаміна гідрохлориду 250 мг, метилсульфонилметану (МСМ) 150 мг, стеарат магнію, діоксид кремнію.
Форма випуску: порошок 14 пакетів по 5000 мг.
Вживати: ддорослим 1 - 2 пакети на день, дітям старше 12 років по 0,5 - 1 пакету на день під час приймання їжі, розчинивши порошок в півсклянці води (соку). Курс прийому 30 днів.
Властивості та принципи дії: 100% морський колаген. Без кольору та смаку. Низька молекулярна маса колагену сприяє його кращому засвоєнню. Морський колаген отримують з молюсків і риби, він найбільш схожий із людським білком, володіє відмінними відновлюючи - ми якостями.
Колаген - основний компонент сполучної тканини і найпоширеніший білок, що становить від 25% до 35% білків у всьому тілі.
Старіння шкіри багато в чому залежить від зменшення снтезу колагену в організмі. Результат цього процесу ми бачимо не тільки у вигляді зморшок, втрати пружності та еластич - ності. Погіршується стан волосся, нігтів, м'язів, з'являються болі в суглобах, знижується еластичність судин, утворюється целюліт.
Доведені позитивні ефекти колагену: зміцнення хряща, зміцнення зв'язок та кісток.
Поліпшення харчування м'язів (амінокислоти йдуть на будівництво м'язової тканини, а відносно великий вміст аргініну сприяє поліпшенню кровотоку в м'язах). Щоденний прийом колагену відновлює рухливість суглобів , знижує суглобові болі.
Глюкозаміну гідрохлорид - стимулює регенерацію хрящової тканини. Має протизапальну, знеболюючу дію. Сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах. Покращує рухливість суглобів, відновлює їх функцію , зменшуючи суглобові болі. Збільшує проникність суглобної капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобового хряща.
Хондроітину сульфат поліпшує фосфорно - кальцієвий обмін у хрящовій тканині, пригнічує ферменти, що порушують структуру і функції суглобового хряща, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Сповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію і прискорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу.
МСМ входить до складу сполучної тканини практично всіх органів і тканин. Вона необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів. МСМ стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує травматичну біль.
Рекомендації щодо вживання. Для осіб з фізичним навантаженням. Сприяє поліпшенню функціонального стану опорно - рухової системи. Покращує стан шкіри, волосся та нігтів.

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Срок годности: 2 года
Глюкозамина гидрохлорид: 250мг
Коллаген морской: 4400мг
МСМ метилсульфонилметан: 150мг
Хондроитин сульфат: 200мг
Информация актуальна: 04.01.2022

Подробнее

Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14 от компании Фелицата Украина, ООО, Буче (Украина). Купить Коллаген Спорт с глюкозамином, хондроитином и МСМ, стики 5г №14 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet