UAH
Водойма ph мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг - Фелицата Украина, ООО Буча (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 14
+38 (067) 503-88-17
Фелицата Украина, ООО
Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг
 • Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг
 • Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг

Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
100 UAH
Опт:
 • 95 UAH/шт  - от 8 шт
Бренд:Водойма
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Новая Почта,
 • Ин Тайм,
 • Деливери
 • Детально
Описание

АКЦІЯ Купуєш 3 засоби для чищення * басейну на сумму 500 грн, отримай в подарунок * * Водойма гранули 900 г , вартістю 180 грн. * Засоби для чищення: Водойма Ph - мінус 1 кг (вирівнення рівню PH), Водойма 20 ШОК 1 кг (шокова дезінфекція для масштабного знищення бактерій і вірусів), Водойма 200 ЛОНГ 1 кг (повільне розчинення хлору для постійного забезпечення системи очищення).

 Акция 3+1

* * Подарунок: Водойма гранули 900 г за 1 коп.

Водойма PH минус, для смягчения воды в бассейнах

Упаковка по 1, 0кг, 2, 5кг, 5кг, 10кг, 50кг

Для пониження показника активності водневих іонів (рН) води в плавальних басейнах і аквапарках, крім басейнів медичного призначення, де проводяться лікувальні процедури чи вимагається вода спеціального мінерального складу), в декоративних водоймах (при відсутності в них водної флори і фауни), в косметичних, спортивних і санаторних закладах, SPA.

Засіб не чинить негативного впливу на поверхні з кольорового декоративного пластику (склопластику), тиснених поверхонь з вініліс - шкіри важкозаймистої, мармуру, дерев”яних поверхонь, гумових і вінілових виробів, ворсового полотна. Не фіксує органічні забруднення. Не викликає корозії металів та ін. Не завдає шкоди системам циркуляції/фільтрації в тому числі SPA. Дозволено застосовувати в водоймах і басейнах з кварцевим піском.

Характеристики

 

Для пониження показника активності водневих іонів (рН) води:

 • в плавальних басейнах і аквапарках, крім басейнів медичного призначення, де проводяться лікувальні процедури чи вимагається вода спеціального мінерального складу);
 • в декоративних водоймах (при відсутності в них водної флори і фауни);
 • в косметичних, спортивних і санаторних закладах, SPA.
 • Засіб не чинить негативного впливу на поверхні з кольорового декоративного пластику (склопластику), тиснених поверхонь з вініліс - шкіри важкозаймистої, мармуру, дерев”яних поверхонь, гумових і вінілових виробів, ворсового полотна. Не фіксує органічні забруднення. Не викликає корозії металів та ін. Не завдає шкоди системам циркуляції/фільтрації в тому числі SPA. Дозволено застосовувати в водоймах і басейнах з кварцевим піском

Дозування

Витрати засобу - згідно з показниками рівня рН води басейну, виміряного з допомогою рН - метра або рН - тестера.

Рекоменована доза на 10мводи (в 100 мл ~150 г): для зниження значення показника рН на 0, 1 необхідно додати 100 грам засобу на 10м3. Жорстка вода, а також інтенсивне використання басейну вимагають більших і частіших додавань.

Характеристики:
Бренд:Водойма
Страна производитель:Украина
Срок годности: 2 года
Информация актуальна: 26.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг от компании Фелицата Украина, ООО, Буче (Украина). Купить Водойма PH мінус, для пом'якшення води в басейнах 1кг со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet